Blask kolczyków

przez | Październik 9, 2013

kolczykiKolczyki to dla wielu kobiet nie tylko element stroju, element ich wyglądu czy stylizacji, to również swego rodzaju pasja, zainteresowanie, hobby, czy swoista mania, polegająca na niczym nieograniczonym kolekcjonowaniu.

Posiadają więc one niezliczone ilości kolczyków, niezmierzoną kolekcję i same tak naprawdę nie wiedzą, co w swoich zbiorach posiadają, tak są one wielkie i przepastne.

Wiele kobiet, nie wie nie tylko jakie kolczyki posiada, ale również nie wie ile mniej więcej może ich mieć. Jest tego po prostu tak wiele, tak dużo, że nie sposób jest to tak naprawdę policzyć i ogarnąć. W skład takiej kolekcji mogą wchodzić zarówno złote kolczyki, jak i srebrne, może tu znaleźć się biżuteria sztuczna, hande made, soutasche, czy wiele, wiele innych.

Tak naprawdę, rodzaje kolczyków są tak liczne i tak bogata jest kolekcja wzorów różnorodnych kolczyków, że nawet nie dałoby się mieć ich wszystkich w swojej własnej kolekcji.

Nawet najbardziej sfiksowana na srebrnych czy złotych kolczykach kobieta, nie będzie w stanie stworzyć sobie takiej kolekcji, która zawierałaby w sobie wszystkie rodzaje, modele i wzory.

Chcąc nie chcąc, trzeba pójść w jakimś kierunku i zgodnie z nim gromadzić i powiększać swoje zbiory.

Ważne też by w tym swoim kolekcjonowaniu, nie zapomnieć, że przecież złote kolczyki to nie jest rzecz jednorazowego użytku. Nie zniszczą się po jednej imprezie, ani też nie są na tyle rzucające się w oczy, by po tej konkretnej imprezie pamiętali o nich wszyscy goście. Spokojnie można je później ponownie założyć. Co ważniejsze, kolczyki pasują też do wielu różnorodnych strojów.

To, że jeden raz założymy je do jednej sukienki, nie wyklucza tego, żeby założyć je później do zupełnie innej sukienki. Przeciwne. Przy niej również mogą wyglądać pięknie, a kobiecie mogą dodawać uroku i blasku w różnych konfiguracjach. Jeżeli jednak powiększanie kolekcji, gromadzenie kolczyków i pozyskiwanie ich w coraz większych ilościach jest tak istotne, warto sobie na to pozwolić. Każdy ma jakieś swoje specyficzne dziwactwa. To przynajmniej jest nieszkodliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.