Biżuteria W. Kruk – najstarsza w Polsce

przez | Lipiec 30, 2013

kolczyki granatW. Kruk jest najstarszą polską firmą jubilerską. Działa na krajowym rynku od 1840r. Przez lata wypracowała sobie niezachwianą pozycję i do dziś cieszy się uwielbieniem wśród swoich klientów. Wśród jej najpiękniejszych wyrobów znajdują się różnorodne elementy biżuteryjne. Najpopularniejsze są pierścionki – w kolekcjach występują zarówno te zwykłe, jak i okazjonalne, w tym te najważniejsze , czyli zaręczynowe.

Ponadto,  do wyrobów W. Kruk zalicza się obrączki, bransoletki, wisiorki, łańcuszki, kolczyki, kolie, spinki do mankietów, broszki i klipsy. Różnorodność biżuterii proponowanej przez W. Kruk sprawia, że produkty tej marki są kierowane do szerokiego grona odbiorców. Coś dla siebie znajdą tu kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci.

Aby wcelować w gust każdego odbiorcy, jubilerzy zatrudnieni w firmie wytwarzają ozdoby z rozmaitych kruszców i kamieni szlachetnych. W ofercie W. Kruk znajdziemy biżuterię ze złota białego i żółtego, srebrną, stalową, szklaną, a także pozłacaną oraz tę wykonaną z mosiądzu. Zwykle jest ona urozmaicana przepięknymi kamieniami szlachetnymi takimi, jak perły, szafiry, brylanty, diamenty, onyksy. Pojawiają się też bursztyny, cyrkonie, korale, kwarc.

Poza tym, że marka W. Kruk wytwarza wspaniałą, wysokiej klasy biżuterię, to promuje również najlepsze marki zegarków. W jej sklepach można znaleźć czasomierze takich firm, jak Rolex, Longines, Gucci,  Omega, Burberry i inne.

Jedna myśl nt. „Biżuteria W. Kruk – najstarsza w Polsce

  1. twister Autor wpisu

    Wow, nie wiedziałem, że najstarsza w Polsce – nieźle.
    Za mną teraz chodzi biżuteria na wesele (partnerce muszę kupić), więc na pewno zerknę w stronę Kruka.
    Dziękuję za informację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.