Bielizna wyszczuplająca – bielizna dla VIPa

By | Grudzień 9, 2014

wyszczuplającaZ bielizną wyszczuplającą jest trochę jak ze wstydliwymi tematami – wszyscy starają się ich nie poruszać, a mimo to wiele osób nadal o nich myśli czy nawet robi rzeczy, o których nie lubi rozmawiać. W przypadku bielizny modelującej jest podobnie – wiele osób, zwłaszcza wiele kobiet, decyduje się na jej noszenie, ale gdy tylko temat schodzi na tę kwestię, jest pomijany milczeniem. Tymczasem na świecie uważa się, że każda kobieta, która o siebie dba, powinna używać tego typu bielizny.

Wydaje nam się, że bielizna wyszczuplająca jest przeznaczona dla osób z nadwagą czy wręcz otyłych, ale jest zupełnie inaczej. W większości modele przygotowane zostały z myślą o ludziach, którzy nie mają idealnej sylwetki, a muszą zaprezentować się dobrze w dość obcisłej kreacji.

Piszę – ludzi, bo w wielu sklepach coraz powszechniejsza robi się bielizna modelująca przygotowana z myślą o mężczyznach, którzy chcą dobrze wyglądać np. w dniu swojego ślubu.

Standardowa bielizna wyszczuplająca obejmuje głównie brzuch i pośladki, zwłaszcza w wersji dla kobiet, gdzie jest to istotne ze względu nanoszenie jej np. do obcisłych sukienek. Modele przystosowane są do różnych noszonych rozmiarów, jednak trzeba pamiętać, że zazwyczaj nie są w stanie zatuszować dużej nadwagi czy wręcz otyłości. Stosować tego typu bielizną należy dla zakrycia pewnych mankamentów budowy, np. niewielkiej oponki czy mało jędrnych pośladków.

Zależnie od naszych potrzeb, możemy znaleźć różne modele bielizny wyszczuplającej, które warto przystosować do swoich potrzeb. Niektóre panie nie narzekają zupełnie na pośladki, podczas gdy nie podoba im się ich biust oraz przestrzeń brzucha pod nim. Wówczas do dyspozycji są specjalne, zabudowane jak półgorsety staniki, które podtrzymują biust i wyszczuplają górną część ciała. Inne kobiety dla odmiany potrzebują wyszczuplenia ud, i tu z pomocą przychodzi nie tylko sama bielizna, ale również rajstopy czy legginsy o parametrach wyszczuplających.

Bielizna wyszczuplająca występuje w rozmaitych kolorach, i choć wydaje się to nieistotne, to jest zupełnie inaczej. W przypadku kobiet, które chcą znaleźć dobrą bieliznę pod sukienkę czy panów szukających dobrej bielizny pod białą koszulę poleca się te komplety, które mają kolor cielisty. Pozwala to na zatuszowanie samego faktu noszenia takiej bielizny. Bieliznę w danym kolorze (zazwyczaj jest to kolor czarny) dobrze jest nosić przy ubraniach o tej samej barwie, najlepiej takich, gdzie nie ma ryzyka, że bielizna zostanie niechcący odsłonięta, zwłaszcza ta w wydaniu bardziej zabudowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.