Bielizna męska – oczekiwania współczesnego mężczyzny

By | Wrzesień 10, 2014

menGdzie zaczyna się historia bielizny? I jak zmieniała się ona przez lata? To pytania, na które warto poszukać odpowiedzi, ponieważ pozwolą one nam zrozumieć, czego współcześnie od bielizny oczekujemy.

Jej prapoczątków możemy upatrywać w biblijnym liściu figowym, którego to na własne potrzeby użył pierwszy człowiek. Z tego wynika, że bielizna towarzyszy człowiekowi od samego początku. I od samego początku przechodzi ogromną ewolucję, choć do dziś można znaleźć na świecie plemiona, które właśnie liści używają do okrycia stref intymnych.

Później przyszły czasy średniowiecza a wraz z nimi bielizna jednoczęściowa z dwoma odpinanymi klapami. Aż w końcu nastały dla mężczyzn czasy cudowne, gdy zaczęto produkować bieliznę na skalę przemysłową. Momentem przełomowym stała się wojna światowa. Wtedy to zrozumiano, że bielizna musi być wygodna, przyjemna w noszeniu i praktyczna. I dobrze, gdyby była kolorowa. Wiszące na sznurach białe kalesony, czyniły żołnierski obóz bardziej widocznym dla wroga. Wprowadzając kolory ziemi, oliwek i szarości, właśnie przed tym zamierzano się ustrzec.

Dzisiejsza bielizna męska nie jest uszyta z grubych materiałów, nie jest podtrzymywana za pomocą specjalnych guziczków, oddycha i nie pełni już wyłącznie funkcji użytkowej, ale stanowi ważny element mody. Od bielizny współczesny mężczyzna oczekuje, że będzie ona podkreślała jego styl, że będzie dla niego synonimem wygody. A ponieważ bielizna należy do tej kategorii odzieży, która szybko się zużywa, dobrze jest mieć zaufanego dostawcę, który doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania współczesnego mężczyzny. I współcześnie dostawcy starają się tacy być. A niektórzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poszerzają swoją ofertę o dodatkową usługę, jaką jest subskrybcja bielizny. Jest to usługa abonamentowa, w ramach której raz na jakiś czas otrzymujemy świeżą dostawę. Subskrybcja skarpetek jak i bielizny to doskonały sposób na to, aby w naszej szufladzie te części garderoby zawsze były gotowe do noszenia.

Jeśli szukamy sklepu, który zaoferuje nam tego typu usługę, warto wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę socks subscription, dzięki której będziemy mogli odwiedzić stronę sock-subscription.com i zapoznać się z jej bogatą ofertą. Jest to sklep stworzony z myślą o komforcie współczesnego mężczyzny. Zamawiając w nim skarpetki zyskujemy nie tylko gwarancję, że nigdy nie zabraknie nam całych i świeżych par, ale też gwarancję komfortu noszenia, za który odpowiada doskonały materiał, krój a także właściwości bakteriostatyczne oraz higroskopijne.

2 thoughts on “Bielizna męska – oczekiwania współczesnego mężczyzny

  1. halski

    wspaniały pomysł, dodał bym do tego jeszcze bokserki, podkoszulki

  2. Norbert

    ciekawe czy przyjmie się na Polskim rynku, chyba darmowa przesyłka musiałaby być 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.