Bajkowy ślub dla VIPa

By | Listopad 30, 2011

Bajkowe wesele jest marzeniem wielu kobiet, lecz nie każda może sobie na nie pozwolić. Ci, których stać na takie szaleństwo, często postanawiają wyprawić weselisko z nieprawdopodobną oprawą. Narzeczeni wybierają wyjątkowe miejsca, ale też decydują się na wyłożenie znacznych sum pieniędzy, żeby zapewnić gościom niesamowite atrakcje. Popularne są pokazy sztucznych ogni, a zima wielkie kuligi kończone ogniskami przy blasku księżyca.

Poza tym, popularne stają się również śluby na plaży oraz podczas wykonywania najdziwniejszych czynności. Ci, których na to stać mogą połączyć ślub ze swoją pasją. Składanie przysięgi małżeńskiej podczas nurkowania, skakania ze spadochronem czy skakania na bungee mało, kogo dziś dziwi.

Jednak bajkowe wesele może także przypominać prawdziwą bajkę z królewną i księciem w roli głównej. Rezerwacja Sali zamkowej, przyjechanie do ślubu bryczką w odpowiednio dopasowanych strojach ślubnych to tylko podstawowe pomysły na wymarzony ślub. Można również zatroszczyć się o konie, które będą uświetniały ślub, druhny ubrane w sukienki przypominające kreacje królewien czy inne detale kojarzące się z baśniami.

Zanim jednak wcielimy w życie koncepcję idealnego ślubu zastanówmy się nad tym, czy wielka feta nie przyćmi tej chwili i nie sprawi, że większe emocje będą wzbudzały atrakcje przygotowane dla gości, a nie uczucia, jakie powinny nam towarzyszyć w tak ważnym momencie życia.