Autonomiczne domy dla VIPa

przez | Sierpień 9, 2013

domCzy wiesz, że na świecie buduje się co roku wiele domów, które praktycznie nie wymagają żadnych instalacji zewnętrznych. Często ludzie zupełnie znikają ze standardowego życia społecznego na rzecz funkcjonowania wysoce ekologicznego.

Nie musisz jednak wcale wynosić się z miasta, aby zyskać ciekawe oszczędności energetyczne. Wystarczy wiedzieć tylko w jakie obszary należy zainwestować pieniądze, aby osiągnąć w zagadnieniu maksymalne wyniki. W artykule zostanie przedstawionych kilka ciekawych pomysłów.

Autonomia kluczowym słowem nowoczesnego budownictwa i oszczędzania w domach

Korzyści z uzyskania autonomii są wręcz znakomite dla domów jednorodzinnych. Płacisz mniej dosłownie za wszystko, a w cieplejszych regionach bez problemu zamienisz nawet wnętrza w profesjonalne ogródki dające pożywienie właściwie przez cały rok. W Polsce trudno osiągnąć sukces bez optymalizacji ocieplenia, a firma Defro doskonale ten obszar reguluje i pomaga wielu domownikom podczas instalacji swoich produktów. Szeroki asortyment kotłów zdolnych przyjąć praktycznie każde paliwo, bez uszkodzeń jakościowych to wielka wartość.

Zgodnie z nowoczesnymi założeniami przedsiębiorstwo Defro oddaje do dyspozycji klientów tylko wytrzymałe urządzenia, które możesz też samodzielnie naprawić podczas czytania prostej instrukcji zawartej na stronie www lub po prostu po rozmowie z dedykowanym konsultantem. Moda na autonomię przyszła do kraju z zachodu, gdzie istnieją całe osiedla domów zbudowanych w technice bez prowadzenia instalacji zewnętrznych.

Zagadnienie fascynuje coraz większą grupę społeczeństwa. Czy znajdziesz w tej opcji coś dla siebie?

Na zakończenie

Autonomiczne domy, nawet w pewnej części oszczędzają ogromne fundusze gospodarstwa domowego. Zgodnie z obowiązującymi normami kotły Defro potrafią zapewnić największy stosunek ceny do jakości, a jeżeli dobrze podejdziesz do tematu twoje wydatki zostaną obniżone o kilkadziesiąt procent.

Ocieplenie odgrywa kluczową rolę dla zbudowania komfortu codziennego życia, dlatego nie żałuj pieniędzy na początkową inwestycję, bo na pewno ci się solidnie zwróci.

Weź pod uwagę specjalistyczne strony omawiające temat pasywnego, autonomicznego budownictwa od postaw, a przekonasz się, że nawet w Polsce możliwe jest osiągnięcie znakomitych sukcesów w tej profesjonalnej dziedzinie.

2 myśli nt. „Autonomiczne domy dla VIPa

  1. twister

    Ja może niekoniecznie chciałbym mieć dom super ekologiczny, ale trochę na pewno. A już wybierając jakiś projekt (choć na razie nie planuję) to kierowałbym się pewnie doświadczeniem firm, itp – np taki domek: http://www.dominanta.pl/projekty-domow/opalek-2-N – super wygląda i jeszcze dobrzy architekci go opracowali, więc wydaje mi się, że i na podpowiedź w kwestiach ogrzewania czy kotłów mozna by tu liczyć.

  2. Adelajda

    Co fakt, to fakt, moda na domu eko już na dobre zagościła w Europie, choć zdecydowanie dla ludzi posiadających więjsze fundusze niż zwykli śmiertelnicy:)
    Jak ogląda się w necie ogłoszenia sprzedaży domów – czy to z rynku wtórnego czy pierwotnego (np na http://www.ihouse.pl/poznan/sprzedaz/dom-lub-blizniak), to rzadko widać tam jednak domy EKO.
    Choć szkoda:) Chociaż by się popodziwiało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.