Audi znaczy doskonały!

By | Kwiecień 5, 2010

audiZ tą niemiecką, uznaną na całym świecie marką samochodów, wiąże się pewna historia. Mianowicie… właściciel spółki August Horch, zajmującej się produkcją tych samochodów dość szybko popadł w poważne problemy finansowe. Musiał, więc zrezygnować ze swojego w niej udziału. Założył inne przedsiębiorstwo, ale aby nie wiązano jego niechlubnej przeszłości z nim samym, nazwał je łacińskim odpowiednikiem swojego nazwiska Audi (z łaciny to tyle, co nasłuchiwać, słuchać).

Marka, jaką jest Audi wiąże się nierozerwalnie z szykiem, elegancją, prestiżem oraz swego rodzaju ekstrawagancją. Dlatego też sięgają po nią tylko prawdziwi miłośnicy samochodów z klasą.

Auto to wyróżnia się sporymi, dość nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak ocynkowana karoseria, pięciocylindrowy silnik, stały napęd na cztery koła. Miłośnicy tej marki chwalą ją też za jej niezawodność oraz precyzję a także za szybkość.

Historia marki związana jest mocno z kształtowaniem się całej niemieckiej motoryzacji, która co jakiś czas ulegała pewnym, znaczącym modyfikacjom. Prawdopodobnie też dlatego po dziś dzień, Audi to jedna z bardziej solidnych i chwalonych sobie przez miłośników szybkich i zwinnych aut, marka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.